Pornofilm opgenomen bij Australische universiteit

Porno tussen de boeken van de universiteitsbibliotheek. Op de Australische universiteit La Trobe, in de staat Victoria,  heeft een Nederlandse productiemaatschappij een pornofilm opgenomen. Inmiddels zijn de beelden offline gehaald en zijn er excuses aangeboden, meldt Herald Sun.

In de film is te zien hoe actrice Angela White naakt tussen de boekenkasten loopt en seks heeft op een bureau. Op het moment dat de film is geschoten, was de bibliotheek gewoon open. De woordvoerder van de universiteit heeft laten weten dat de film zonder toestemming is opgenomen. Een student heeft de universiteit over het bestaan van de film ingelicht.

In 2010 was White nog een kandidate voor de Australian Sex Party. Dit was een politieke partij opgericht door de Eros Association, een lobbygroep van de porno-industrie. De partij is opgericht als reactie op de invloed van religie in de politiek en de strijd rond kwesties als gelijkheid, censuur en discriminatie.

Bekijk meer recent nieuws

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte. Meld je aan voor de nieuwsbrief van Univers.