Geen diplomafraude HvA

De Inspectie van het Onderwijs heeft een voorlopige conclusie getrokken dat er op de Hogeschool van Amsterdam niet is gesjoemeld met diploma’s. Komend voorjaar komt er een definitieve conclusie.

Dit stond in een interne memo van bestuursvoorzitter Jet Bussemaker aan alle medewerkers van de HvA. In december werd er door diverse media bericht van diplomafraude en kwam de hogeschool in opspraak. Bussemaker gaf toen aan dat er problemen waren maar dat er geen aanwijzingen voor fraude waren. Om verdenkingen tegen te gaan werd er wel een onafhankelijk onderzoek gestart.

Diplomafraude is niet het probleem, maar de kwaliteit op twee van de opleidingen laat wel te wensen over. De inspectie zegt zich hier zorgen over te maken. Het gaat om Trade Management Asia en International Management, zo staat in de memo.

Bekijk meer recent nieuws

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte. Meld je aan voor de nieuwsbrief van Univers.