Weer een prijs voor Bob van den Brand
Bob van den Brand heeft de e-Learning Award onvtvangen voor zijn onderwijsmethode met interactieve web-lectures, i-Star genaamd. Hij won de prijs in de categorie ‘Best practice e-Learning’. Het systeem van Van den Brand viel al eerder in de prijzen.
De onderwijsmethode, waaraan naast Van den Brand ook enkele collega’s en Onderwys.com hebben meegewerkt, draagt bij aan beter gemotiveerde studenten en hogere slagingspercentages. Studenten kunnen niet alleen colleges volgen via de computer, maar krijgen via i-Star ook toelichtingen op tentamens, extra uitleg en opdrachten, en de mogelijkheid tot een live spreekuur.
Hiermee is i-Star een succesvolle aanvulling op het traditionele onderwijs. Het slagingspercentage van het bachelorvak Accounting is dankzij de interactieve onderwijsmethode gestegen van 58 procent naar 79 procent. Bij Business Controls werd een toename van 57 procent naar 84 procent geregistreerd.
Het systeem van Van den Brand viel al drie keer in de prijzen. Het haalde de eerste prijs van Oase, won de Rich Media Impact Award en kreeg de prestigieuze Jim Bulloch Award