Moorman praat over Spoorzone
Onderwijswethouder Marieke Moorman geeft 30 augustus een lunchlezing op de Faculty Club. Tijdens de lunchlezing staat de ontwikkeling van de Spoorzone centraal.
In de Spoorzone staat de combinatie van wonen, werken, leren en uitgaan centraal. Ook activiteiten van de UvT krijgen daar een centrale plaats. Marieke Moorman vertelt alle ‘ins en outs’ over het plan tijdens de lunchlezing.
De Spoorzone komt op het rangeerterrein van Van Gend en Loos (vlakbij de Moskee). De gemeente Tilburg en de UvT werken hier samen aan het Talent Square. Dit nieuwe gebouw aan de Hart van Brabantlaan moet buitenlandse studenten en medewerkers huisvesting bieden.
Datum, tijd en locatie
Donderdag 30 augustus 2012
12.00 – 13.00 uur
Faculty Club (aan de rand van de Oude Waranda)
Deelname uitsluitend voor UvT-medewerkers. Voor koffie, thee en broodjes wordt gezorgd. Aanmelden voor 23 augustus via: careercenter@tilburguniversity.edu