Stuur je “Duitsland scriptie” op naar DIA
Oproep aan studenten die bezig zijn met hun scriptie of net klaar zijn. De Volkskrant en het Duitsland Instituut Amsterdam (DIA) rijken eens in de twee jaar een prijs uit voor de beste bachelor- of masterscriptie met een aan Duitsland gerelateerd onderwerp.
Een student komt in aanmerking voor de prijs als het scriptieonderwerp gaat over Duitsland of de Duitse rol binnen het Europese integratieproces. De inzending moet voor 22 oktober opgestuurd zijn. Aan de prijs is een geldbedrag (1500 euro) verbonden en een tweedaagse meeloopstage bij de Volkskrant in Berlijn, Brussel of Amsterdam.
De scripties worden beoordeeld door een deskundige jury, dit jaar voorgezeten door Paul Schnabel, directeur van het Sociaal en Cultureel Planbureau.