Goedkoop eten bij luxerestaurant

De achttiende editie van het Hap Stap Festival gaat overmorgen van start. Opnieuw zal de Interpolistuin voor vier dagen veranderen in een soort picknickveld waarop iedereen kan proeven wat de restaurants uit Tilburg en omgeving te bieden hebben.

De meeste studenten kennen de kaart van nieuwkomer Polly Magoo al wel, maar onder de achttien deelnemers zitten ook chiquere restaurants die normaal een wat dikkere portemonnee vragen. Tijdens Hap Stap betaal je 1 tot 4 munten voor een hapje of klein gerecht, een munt kost 2,25 euro. Iedereen kan nu voor een paar euro het eten van Puur Mercure, het Huys van Voskens of, ook nieuw bij Hap Stap, de Postelse Hoeve proeven. Verder staan Happy Italy,  Het Eiland (Goirle) en Restaurant de Riddershoeve (Berkel-Enschot) voor het eerst in de Interpolistuin.

Behalve eten, is er ook een uitgebreid entertainmentprogramma. Op vrijdag is er, na de grote borrel, een optreden van Twenty 4 Seven. Zaterdagavond is de Typisch Tilburg Modellenwedstrijd, waarbij veertig modellen strijden om één van de dertien plekken op de Tilburgse kalender. De zondagmiddag wordt gevuld met straattheater en de maandag is speciaal voor de kinderen. Alle vier de dagen draaien er dj’s en is er ’s avonds muziek.

Het Hap Stap Festival is van vrijdag 17 tot en met maandag 20 mei. Vrijdag is de opening om 17.00 uur, de andere dagen is iedereen vanaf 14.00 uur welkom. Om 01.00 gaat het terrein weer dicht, behalve op maandag. De officiële sluiting is dan om 22.00 uur. Meer informatie is te vinden op de website.

Bekijk meer recent nieuws

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte. Meld je aan voor de nieuwsbrief van Univers.