Toch geen koffie in studieruimte bieb
De duurzame mokken van Enactus mogen niet de studieruimte van de bibliotheek in. Dit laat Ine Appels weten, zij is coördinator bedrijfsvoering van de LIS; “De huisregels veranderen niet”. In een eerder bericht van Enactus stond dat hun bekers wel toegestaan waren in de studieruimte.
“Ik heb dit ook besproken met de beveiliging en zij bevestigen dat. Alleen water uit een flesje mag de studieruimte in.” Waar het bericht vandaan kwam, wist Appels niet te zeggen. “Ik heb het bij iedereen nagevraagd en niemand wist er iets van. Ik hoorde wel dat de verkoop van de mokken slecht ging, misschien was het een publiciteitsstunt. ”
UPDATE: Mila Djurdjevic, chairman of Enactus: “Wij hebben toestemming gekregen in persoon van een medewerker van Lis-service. De toestemming is gegeven in overleg met de beveiliging. De gehele campagne is in overleg met de beveiliging en met toestemming van Gabe van der Zee, directeur Facility Services, opgestart. De campagne is een groot succes, we hebben in totaal meer dan 250 cups verkocht in zeven dagen! Dus de publiciteitsstunt waarover gesproken wordt, was niet bepaald nodig.” In de Mensa hangen nog steeds briefjes waarop staat dat de koffiemokken toegestaan zijn.