Studenten depressief door vluchtige seks
Vluchtige seksuele contacten leiden tot depressieve klachten en angst. Dat blijkt uit een Amerikaanse studie onder 3900 heteroseksuele studenten. Hiervan zou 11 procent seks hebben gehad in de maand van het onderzoek.
Zowel de mannelijke als vrouwelijke studenten gaven aan dergelijke klachten te hebben als resultaat van hun seksuele escapades. Het onderzoek onder de Amerikaanse studenten ging ook wat verder in op de morele kwestie van het vluchtige geneuk. Volgens de resultaten voelde de vrouwelijke studenten zich na een avontuurtje minder goed dan hun mannelijke partner in crime.
Uit onderzoek van Hans van Dijk, onderzoeker aan Tilburg University, bleek eerder dat christelijke jongeren verslaafd zijn aan porno. Ook deze jongeren voelden zich niet goed bij hun gedrag.