Fotowedstrijd Language Center ‘Cultuur in Beeld’

Het Language Center bestaat veertig jaar en viert dat met de fotowedstrijd ‘Cultuur in Beeld’. Hiermee wordt taal in the picture gezet. De meest opvallende foto’s worden voor en tijdens de festiviteiten in november in Academia tentoongesteld.

Het Language Center biedt onderwijs in acht talen aan: Nederlands, Engels, Chinees, Duits, Frans, Italiaans, Portugees en Spaans. Aan jou de opdracht om één van de culturen achter deze talen in beeld te brengen met een foto. ‘Outside the box’ denken wordt gewaardeerd.

De maker van de winnende foto wint een cursus naar keuze bij het Language Center, inclusief cursusmaterialen.

Kies je beste foto en stuur deze naar talencentrum@tilburguniversity.edu met ‘fotowedstrijd’ als onderwerp. De wedstrijd is toegankelijk voor iedere student of medewerker van Tilburg University. Deadline voor het inzenden van foto’s is 28 oktober 12.00 uur.

Bekijk meer recent nieuws

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte. Meld je aan voor de nieuwsbrief van Univers.