Prestigieuze designprijs voor Faculty Club
De Faculty Club van de UvT heeft de Red Dot Design Award 2012 gewonnen in de categorie ‘architecture and urban design’. De internationale designaward is de grootste prijs voor esthetisch design ter wereld. De Faculty Club werd uit 4515 inzendingen gekozen.
Het paviljoen wordt geroemd om zijn combinatie van heden en verleden en de samensmelting van tegenstellingen als glas en steen en transparantie en robuustheid. Het gebouw bestaat uit een lounge, een restaurant en vergaderruimtes en is exclusief voor medewerkers van de universiteit en TiasNimbas. Het werd onlangs in een Univers-poll al verkozen tot mooiste gebouw van de campus.
De Red Dot Design Awards worden 2 juli officieel bekend gemaakt en uitgereikt tijdens het Red Dot Gala in Essen, Duitsland.