Triggerfinger vervangt Wyclef Jean op Mundial

De Belgische band Triggerfinger is door het publiek verkozen als vervanger van Wyclef Jean op Festival Mundial. Wyclef Jean annuleerde zijn Europese tour omdat de release van zijn nieuwe album uitgesteld werd.

De organisatie van Mundial besloot na de annulering van Wyclef Jean het publiek zelf een vervanger te laten kiezen. In een eerste ronde ontvingen de organisatoren maar liefst 3067 suggesties. Deze lijst mondde uit in een shortlist.

Triggerfinger trommelde hun gehele achterban op om voor hen te stemmen. Met succes, ze kregen  in de tweede ronde 32 procent van alle stemmen, 598 om precies te zijn. De tweede plaats was voor de Amerikaanse India.Arie, zij kreegt 524 stemmen, slechts 74 stemmen verschil met Triggerfinger. De derde plaats is voor de Oostenrijkse Parov Stelar die 263 stemmen kregen (14%). Er brachten in het totaal 1892 mensen een stem uit in 36 uur.

Bekijk meer recent nieuws

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte. Meld je aan voor de nieuwsbrief van Univers.